KURA HULANDA LODGE & BEACH CLUB

★★★★


Resort se nachází na západním konci ostrova Curacao, v idylické, klidné části na osm metrů vysokém útesu nad bílou písčitou přírodní pláží Kalki Beach. Místo je ideální pro šnorchlování a potápění. Zároveň zde zažijete jedny z nejkrásnějších dech-beroucích výhledů v celé karibské oblasti. Každý pokoj je vybaven malou ledničkou, kávovarem, dálkově ovládanou televizí, budíkem, telefonem, sejfem, fénem a župany.

V celém areálu je k dispozici vysokorychlostní WiFi, v business centru je vysokorychlostní internet. V resortu můžete relaxovat u dvou bazénů, můžete využít tenisový kurt nebo si půjčit auto a udělat si výlet po ostrově. V ceně je zpáteční transfer do centra města Willemstad.

cena zahrnuje:

- ubytování

- all inclusive program

- základní pojištění léčebných výloh

cena nezahrnuje:

- leteckou přepravu Praha – Curaçao – Praha

- transfery letiště – hotel – letiště

- letištní taxy

období 7 nocí 14 nocí Dítě do 12 let / den Noc navíc
03.01. - 12.04.2022 21 990 Kč 42 990 Kč 1 790 Kč 2 890 Kč
13.04. - 18.12.2022 20 990 Kč 40 990 Kč 1 790 Kč 2 890 Kč

CuraÇao

Curacao je největší a pravděpodobně nejpopulárnější ostrov z tzv. ABC ostrovů (Aruba, Bonaire a Curacao). Původní obyvatelé byli Arawakové a pro Evropu tento ostrov objevili Španělé pod vedením Alonsa de Ojeda v roce 1499. Od roku 1634 patřil tento ostrov Holanďanům a pozůstatky jejich kultury vidíme na každém kroku. Některé budovy v hlavním městě Willemstad a v jeho okolí byly vyhlášeny za světové dědictví UNESCO. Curacao je velmi dobře známo všem zkušeným i amatérským potápěčům. V blízkosti pobřeží najdete velké množství korálových útesů, stejně jako vraků potopených lodí. Na ostrově se velmi často pořádají jazzové festivaly, gospelové festivaly a kulinářské festivaly. Počasí je zde velmi příjemné. Průměrná teplota činí cca 27°C. Rozeznáváme zde dvě roční období – období sucha a období dešťů (to je od října do února a vyznačuje se občasnými přeháňkami – většinou během noci).
×

Vstup do termálních lázní Tabacón

Půl hodiny At

Pro milovníky minerálů a obdivovatele polodrahokamů je určen tento fakultativní výlet. Prohlédnete si přírodní naleziště polodrahokamů, budete se moci podívat, jak se opracovávají a případně koupit některé z výrobků z místní dílny.