Otevíráme naše pobočky !!


14. 05. 2021

Vážení klienti a přátelé cestování,


Doba vynucené uzávěry našich kanceláří končí - v Praze i Liberci otevíráme od pondělí 17.5. !!


Už brzy nastane čas, kdy budeme moci opět vyrazit za dobrodružstvím a poznáním Ameriky !! Pár amerických destinací je již turistům při splnění všech podmínek několik měsíců otevřeno, a jsem přesvědčen, že další budou následovat v blízké budoucnosti. Zejména očekávané jsou naše hlavní destinace USA a Kanada. A protože reálně nějaký čas potrvá, než od data otevření hranic stihneme zájezd nebo cestu připravit a kompletně zajistit, počítáme s obnovením odletů organizovaných zájezdů nejdříve koncem července či začátkem srpna.


Pokud máte nebo jste měli objednaný zájezd u America Tours v sezóně 2020 nebo 2021 a naši operátoři Vás dosud telefonicky nekontaktovali, volejte prosím  777 747 333 nebo 488 058 205/oddělení zájezdů/, abychom se domluvili na dalším postupu. Sezónu v severní Americe letos nestihneme celou, ale dobrá polovina by jí být mohla. Zájem vycestovat je zdá se velký, a my se vynasnažíme, aby i letošní Vaše návštěva Ameriky byla skvělá…


Vy kteří plánujete svoji cestu individuálně, nečekejte na nic, a jestli chcete vyrazit „hned jak to půjde“, je nejvyšší čas.

Až se „to“ otevře, dá se čekat raketový růst cen letenek, ubytování a dalších služeb.

Přijďte, volejte 488 058 204/individuální služby/ nebo 603 818 044/zájezdy na zakázku/, případně pište na info@americatours.cz, a pustíme se do toho !!


Více než rok jsme nemohli dělat to, co umíme a co nás baví. Jsme tu zpět, a jako vždy předtím Vám rádi pomůžeme.


Přeji Vám pevné zdraví, spokojenost a bezvadný relax na cestách s America Tours !!


S úctou

Michal Kužel

General manager a majitel

AMERICA TOURS v.o.s.