SONESTA MAHO BAY BEACH RESORT

★★★★


Hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově. Po zásahu hurikánu Irma téměř zničený hotel je nově rekonstruovaný a připravený na nové klienty. Nádherné výhledy na Karibské moře Vás jistě uchvátí. Hotel nabízí ubytování v 416 pokojích, zcela nově zařízených. Součástí hotelu je bazén oasis a dětský bazén s mini aqua parkem. Stravovat se můžete v pěti restauracích, pizzerii nebo zajít na občerstvení do 5 barů. Samozřejmostí je speciální menu pro děti. V hotelu je k dispozici sauna, fitness centrum a sportovní kurty. Najdete zde rovněž půjčovnu automobilů, kancelář s nabídkou výletů a prodejnu suvenýrů. All inclusive program zahrnuje neomezenou konzumaci během snídaně, oběda, svačiny a večeře v restauracích rezortu, neomezená konzumace místních i mezinárodních piv, vína, alkoholu, ovocných nápojů a další nealkoholických nápojů. Minibar je denně doplňován čerstvými nealkoholickými nápoji, všechny pokoje pak lahví s vodou. Každý týden se koná koktejl párty a párty s večeří na pláži. Volná wi-fi je ve společných prostorách i v pokojích hostů.

cena zahrnuje:

- ubytování all inclusive

- základní pojištění léčebných výloh

cena nezahrnuje:

- leteckou přepravu

- transfer z letiště do hotelu a zpět

- letištní taxy

období 7 nocí 14 nocí Dítě do 11 let / den Noc navíc
03.01. - 18.04.2022 55 490 Kč 109 490 Kč 1 100 Kč 7 750 Kč
19.04. - 23.12.2022 43 990 Kč 86 900 Kč 1 100 Kč 6 150 Kč

St.Maarten

Oblíbený Karibský ostrůvek rozdělený na dvě části – holandskou a francouzskou. Jde o celosvětový unikát, že na tak malém ostrůvku najdete 2 národnosti s tolika rozdílnostmi.
Ostrov pokrývá tropická vegetace a průměrné denní teploty se pohybují okolo 26 – 32 stupňů Celsia. Nádherné pláže, zrcadlově čistá voda a zátoky s vlnami jsou ideální pro jakékoliv sportovní využití.
Francouzská část je zcela typickým francouzským územím s měnou, jazykem, módou i žabími stehýnky v restauracích. Restaurací najdete v této části ostrova více než 350. Hlavní město Marigot je příjemné, klidné městečko plné malých restaurací a obchůdků.
Holandská část ostrova je menší, ale rušnější. Před Holanďany a Francouzi vlastnili ostrov i Britové a Španělé. V této části ostrova najdeme několik zřícenin koloniálních pevností a jedna z nich Great Bay Harbour byla vůbec první vojenskou stavbou, kterou Holanďané v Karibiku postavili. Hlavní město Philipsburg je směsicí historických i nových budov, najdeme zde více než 500 obchůdků vyvedených v pastelových barvách – tolik typických pro Holandsko.
×

Vstup do termálních lázní Tabacón

Půl hodiny At

Pro milovníky minerálů a obdivovatele polodrahokamů je určen tento fakultativní výlet. Prohlédnete si přírodní naleziště polodrahokamů, budete se moci podívat, jak se opracovávají a případně koupit některé z výrobků z místní dílny.