MAHOGANY HOTEL

★★★★


Mahogany Hotel a Residence se nalézá na konci poloostrova Verdure mezi Basse Terre a Grande Terre v divoké tropické zahradě u oceánu. Je to ideální místo pro Vaši dovolenou, každý si zde najde něco pro sebe – můžete zde jen tak relaxovat nebo provozovat extrémní sporty – záleží jen na Vás.

Šarm hotelu a jeho okolí dělá z tohoto místa něco unikátního, zvláště pak pokud budete zde obdivovat nádherný východ slunce.

Hotel nabízí několik druhů ubytování – nejvíce (46) má dvoulůžkových pokojů, za příplatek je možné si objednat jeden z 10 pokojů „duplex“ nebo jeden ze 4 pokojů „suites“, kde může trávit dovolenou až šest osob.

Každý pokoj nabízí individuální klimatizaci, kabelovou televizi, sejf, zařízenou koupelnu se sprchovým koutem a WC, terasu se stolem a židlemi, kuchyňku. Pokoj „duplex“ má navíc jeden pokoj. Pokoje „suites“ mají obývací pokoj, jídelnu, dva pokoje a dvě koupelny, v jedné z nich najdete i jacuzzi.

V areálu najdete 3 bazény, které se rozkládají na ploše 500 m2, jeden z nich je určen pro děti. Samozřejmostí jsou plážová lehátka a slunečníky, které Vám pomohou s ochranou před přílišným sluníčkem. Příznivci sportu zde naleznou možnost hrát plážový volejbal, malou tělocvičnu, pétanque, stolní tenis i cvičení aqua aerobiku.

cena zahrnuje:

- ubytování bez stravy

- základní pojištění léčebných výloh

cena nezahrnuje:

- leteckou přepravu

- transfer z letiště do hotelu a zpět

- letištní taxy

- stravu

období 7 nocí 14 nocí Dítě do 11 let / den Noc navíc
03.01. - 24.04.2022 27 990 Kč 54 490 Kč 1 950 Kč 3 250 Kč
25.04. - 15.10.2022 23 990 Kč 46 990 Kč 1 650 Kč 3 250 Kč

Guadeloupe

Vulkanický ostrov, který má tvar motýla, má dvě části. Severní křídlo „Grand Terre“ je mnohem plošší a podnebí je zde sušší. Nalezneme zde hlavně plantáže na pěstování cukru. Jižní křídlo „Basse Terre“ je hornatější a nachází se zde i aktivní vulkán „La Soufriere“. Ostrov je pokryt banánovými plantážemi.
Guadeloupe byl zpočátku obydlen indiány, kteří ho nazývali Ostrov krásných vod. Při své druhé výpravě ho objevil Kryštof Kolumbus (v roce 1493) a později připadl Francii.
Obě části ostrova jsou velice rozmanité. Na Grand Terre vychutnáte klasické karibské pláže s bílým pískem, na druhém Basse Terre naleznete zelený snový tropický les a horské stráně.
×

Vstup do termálních lázní Tabacón

Půl hodiny At

Pro milovníky minerálů a obdivovatele polodrahokamů je určen tento fakultativní výlet. Prohlédnete si přírodní naleziště polodrahokamů, budete se moci podívat, jak se opracovávají a případně koupit některé z výrobků z místní dílny.