KATALOG 2021


31. 12. 2020

Vážení klienti, cestovatelé, přátelé a příznivci America Tours, 

S radostí bych Vám chtěl oznámit, že CK America Tours přežila tento bezprecedentní rok 2020. Hned úvodem bych chtěl poděkovat všem Vám, kteří jste nás v této těžké době podpořili přesunutím rezervací svých zájezdů na rok 2021 nebo přijetím voucherů podle zákona Lex voucher. Bez Vašeho pochopení, podpory, a také vládních dotací na částečnou úhradu náhrad mezd zaměstnanců a provozních nákladů bychom to nebyli schopni zvládnout... Místo naříkání nad ztraceným rokem života jsme se tu za zavřenými dveřmi pustili do přípravy sezóny 2021, která — jak pevně věřím — už bude opět bez větších zákazů, příkazů a restrikcí. Jsme nedočkaví, a jsme připraveni vyrazit !! Dnes bychom Vám chtěli nabídnout nový, tentokrát virtuální katalog America Tours pro sezónu 2021. Rozhodli jsme se nečekat na oficiální zprávu o otevření hranic v USA a Kanadě, nebot' obě tyto země mají vlastně základní podmínku pro otevření se turistům ze zahraničí dávno danou. Tou je běžná dostupnost vakcíny proti Covid-19, a s ní související významný pokles nákazy. Vzhledem k tomu, že vakcinace začne v USA i Kanadě ještě v průběhu prosince 2020 a v ostatních zemích amerického kontinentu v lednu 2021, běžná dostupnost v těchto zemích je očekávána nejpozději v polovině března 2021. Otevření hranic pro turisty lze tedy očekávat právě před začátkem sezóny, někdy na přelomu březen/duben 2021. Velmi podobně by se situace měla vyvíjet i v ČR. Každopádně America Tours garantuje, že v roce 2021 v případě neuskutečnění zájezdu z důvodu opatření proti Covid-19 obdrží klíent pinou cenu zájezdu nejpozději do 14 dnů po plánovaném odletu, pokud nebude souhlasit s převodem zájezdu na pozdější termín.

Vážení klienti, náš nový virtuální katalog naleznete i ve formě prokliku z web stránek America Tours — stačí kliknout, otevřít, a můžete jím listovat jako tím papírovým. Rezervace je pak možné provést přímo z web stránek, jako to bylo dosud. Případné slevy ze zájezdů a služeb budeme zveřejňovat na web stránkách a prostřednictvím mailového newsletteru — nezapomeňte se na něj přihlásit, pokud o tyto informace máte zájem. Sledujte také facebookové stránky America Tours, kde pravidelně představujeme různé destinace a zajímavosti amerického kontinentu !! 
Vzhledem k tomu, že naše prodejny v Praze a Liberci jsou dosud pro veřejnost uzavřeny, zájemci o zájezdy nebo služby America Tours by měli : 

  • V případě že máte Váš zájezd převedený z roku 2020 na 2021, není třeba žádné Vaší akce, můžete se těšit na cestu do Ameriky.
  • V případě že máte vystavený voucher dle zákona Lex voucher a vyberete si z nabídky America Tours 2021, vyplňte objednávku zájezdu na web stránce America Tours s poznámkou „voucher". Naše rezervační oddělení Vás bude kontaktovat. Můžete také poslat e-mail na adresu romca@americatours.cz a zanechat telefonní číslo, zavoláme Vám v následující pracovní den.
  • V případě zájmu o kterýkoli zájezd America Tours z katalogové nabídky prosím vyplňte objednávku zájezdu na web stránce America Tours, potvrzení dostanete do Vašeho e-mailu.
  • V případě zájmu o realizaci zájezdu na zakázku kontaktujte nás na e-mailu antonín@americatours.cz , případně můžete volat 603 225 725.
  • V případě zájmu o letenky, ubytování a další služby v kterékoli zemi Ameriky nás kontaktujte na mailu lucie@amerícatours.cz, případně můžete volat 488 058 204 
Přeji Vám všem pevné zdraví, a návrat do „normálního" života co nejdříve.
 
S úctou 

Michal Kužel
General manager
AMERICA TOURS v.o.s.