Nikdo v Čechách nezná Ameriku lépe než America Tours

Tento reklamní slogan rozhodně nepřehání. Již před vznikem America Tours se zakladatel firmy připravoval usilovným cestováním a poznáváním USA a Kanady na svůj budoucí úkol: nabídnout tehdy nezkušenému a nezcestovalému klientovi co největší kus Ameriky za co nejslušnější peníze. V době vzniku America Tours zde proto byla praktická zkušenost, kterou neměl nikdo jiný na nově vzniklém trhu cestovních kanceláří. Zásadu znát svoji oblast činnosti lépe než konkurence America Tours nikdy neopustila – mezi povinnosti zaměstnanců na všech stupních patří i pravidelné návštěvy USA, Kanady, Mexika a dalších zemí. Management navštěvuje ročně na dvě desítky veletrhů a workshopů ve všech zemích Ameriky, a udržuje si tak aktuální přehled o situaci v cílových lokalitách America Tours. Když náš klient hovoří se zaměstnancem America Tours, vždy hovoří s odborníkem.

Kvalitní zaměstnanci

Každý ze zaměstnanců America Tours prošel výběrovým řízením a je odborníkem na svém postu. Celek pak tvoří kompaktní tým, který zná Ameriku dokonale a nemá v Čechách konkurenci.

Kvalitní průvodci

America Tours dbá na kvalitu poskytovaných průvodcovských služeb. Všichni průvodci prošli našimi vlastními vědomostními testy, které zaručují vysoké odborné znalosti o destinaci, kterou budou provázet. America Tours má k dispozici tým průvodců – specialistů na USA a Kanadu, Mexiko, střední a jižní Ameriku a specialisty na Brazílii, Peru a Bolívii, Argentinu a Chile. Naši průvodci zvládají a jsou připravení na běžné zájezdy, doprovod VIP i incentivních skupin.

Spolupráce s kvalitními partnery

Nikdy bychom nedosáhli naší dnešní pozice bez spolupráce s nejlepšími partnery ze všech oborů cestovního ruchu: od kvalitních aerolinií pro transatlantické i vnitřní lety, přes hotelové řetězce a privátní hotely, půjčovny automobilů, leasingové společnosti, plavební společnosti atd. Při všech jednáních vždy dbáme na dobré jméno budoucí partnerské organizace, jež nám pak zaručuje, že i America Tours je zvláště v severní Americe hodnocena jako kvalitní partner pro obchod.

Cenová politika America Tours

Od založení firmy v roce 1991 se America Tours snaží poskytnout klientovi maximum služeb za solidní cenu. Naše skupinové zájezdy jsou vedeny snahou přiblížit Ameriku co největšímu počtu klientů, aniž by však utrpěla poznávací úroveň na úkor ceny. Pouhým prolistováním našeho katalogu zjistíte, že naše zájezdy obsahují mnohem více objemové náplně včetně různých letů, plaveb a akcí než zájezdy naší konkurence. Podle našeho mínění by bez nich program nebyl úplný. Na ceně však rozdíl málokdy poznáte – díky množství a objemu obchodů má America Tours vynikající cenové podmínky. Proto můžeme tvrdit, že u nás klient za svoje peníze dostane nejvíce. Toto platí nejenom pro zájezdy, ale také pro ceny letenek do celé Ameriky, pro pronájem automobilů, ubytování a samozřejmě i pro zájezdy a akce na zakázku.

Žádné skryté přirážky k ceně zájezdů

Ceny zájezdů jsou konečné – tedy obsahují plný základní program, a nenutí klienta k žádným nepředvídaným nákladům před odletem nebo na místě. Samozřejmostí je pojištění proti úpadku CK a komplexní pojištění včetně storna pro všechny poznávací průvodcované zájezdy.

Kvalitní program zájezdů

Veškerý program zájezdů America Tours pochází z naší autorské dílny. Všechny trasy jsou nejprve pečlivě naplánovány, poté projety členem managementu, který vytipuje vhodná místa a kapacity na ubytování, zjistí možnosti doplňkového programu, náročnost trasy apod. Pak přichází navázání kontaktů s konkrétními managery hotelů a sjednání smluv, objednávka předpokládaných kapacit – a po poslední kontrolní cestě po trase je zájezd připraven k zařazení do katalogu. Ale ani naše klasické zájezdy nezůstávají ušetřeny změn – občas je třeba vyměnit hotel za lepší, nebo zařadit do programu novou atrakci. Proto lze říci, že každý zájezd America Tours projde každoročně „omlazovací kůrou“.

Zájezdové skupiny

Velkou předností zájezdů America Tours je pohyb v tzv. vanech – dopravních prostředcích pro max. 14 osob, které na rozdíl od autobusu mohou projet většinu cest v národních parcích a mohou zastavit kdekoliv je třeba. Další výhodou je velikost skupiny – menší skupina je kompaktnější, více si rozumí a mnohý zájezd probíhá spíše ve stylu rodinné dovolené. V odlehlých oblastech jako jsou Aljaška, Yukon a Britská Kolumbie pak America Tours používá i minivany pro 7 cestujících, které jsou ještě pohyblivější a flexibilnější, a díky nim zájezd stíhá projet větším územím aniž by klienti pocítili spěch. Větší skupiny tvoří pouze základní klasické zájezdy hlavně na východě USA, kde je méně přírody a více velkoměst. Zde je autokar či malokapacitní mikrobus ve výhodě.

Zájezdy vedené v češtině nebo slovenštině

Veškeré zájezdy America Tours do severní Ameriky jsou vedeny v českém nebo slovenském jazyce.

Zájezdy na zakázku

Pokud Vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje nabídka skupinových zájezdů, naši odborníci Vám zpracují program přesně podle Vašich požadavků, možností a rozpočtu jak na akce průvodcované, tak i na individuální turistiku.

Oblíbené návštěvy veletrhů a incentivní akce

Neustále stoupá obliba a počet zakázek od firem a organizací na zajištění účasti zaměstnanců na veletrzích, sympóziích a konferencích prakticky ve všech zemích Ameriky. V oblasti služebních a incentivních cest má America Tours bohaté zkušenosti, které neustále rozvíjí poznáváním stále nových destinací vhodných pro tento druh zájezdů. Náš okruh stálých klientů z řad tuzemských i zahraničních firem se neustále rozrůstá, a organizace služebních cest na zakázku tvoří podstatnou a důležitou složku činnosti America Tours.