Informace o ERV Evropské pojišťovně

Cestovní pojištění


Ve spolupráci se specialisty z ERV Evropské pojišťovny jsme pro Vás připravili výhodné balíčky cestovního pojištění.Detailní informace o pojištění naleznete v informačním letáku:

Leták pojištění America Tours – pobytové zájezdy
Leták pojištění America Tours – poznávací zájezdy


Jak si pojištění sjednat?

Doporučujeme sjednat pojištění již při rezervaci Vašeho zájezdu. Díky tomu můžete mít svou dovolenou chráněnou i v případě nutnosti jejího zrušení. Naši prodejci Vám ochotně poradí, jaká varianta je pro Vaši cestu vhodná.


Co dalšího potřebujete vědět?

Prostudujte si pojistné podmínky a standardizovaný informační dokument o pojistném produktu. Pojistné podmínky pro pobytové zájezdy
Pojistné podmínky pro poznávací zájezdy
Informační dokument o pojistném produktu pro pobytové zájezdy
Informační dokument o pojistném produktu pro poznávací zájezdy
Kompenzační tabulka


Jak postupovat při potížích v zahraničí?

Aktivní asistence je Vám k dispozici 24 hod. denně, 365 dní v roce v českém jazyce. V jakékoliv tísňové situaci zavolejte na +420 221 860 606. Uschovejte si všechny dokumenty související se škodou, budete je potřebovat při hlášení pojistné události.


Jak nahlásit škodu?

Škodu nahlásíte jednoduše online na webu ERV Evropské pojišťovny. Vyplňte důkladně všechny kolonky online hlášení a přiložte naskenované originály dokladů. O ERV Evropské pojišťovně


O ERV Evropské pojišťovně

Jsme pojišťovna, ale cestovní. Máme to jinak, protože cestováním žijeme. Už více než 110 let. Každý rok osobně prověřujeme úroveň lékařské péče v zahraničí. Vybudovali jsme síť center pomoci na všech kontinentech. Škody vyplácíme férově do 7 pracovních dnů. Přes milion klientů ročně z nás dělá českou jedničku. Vy cestujete. My se staráme.


Více informací naleznete zde.


ERV Evropská, 17.01.2023