×

Vstup do termálních lázní Tabacón

Půl hodiny At

Pro milovníky minerálů a obdivovatele polodrahokamů je určen tento fakultativní výlet. Prohlédnete si přírodní naleziště polodrahokamů, budete se moci podívat, jak se opracovávají a případně koupit některé z výrobků z místní dílny.

Fakultativní akce

Fakultativní akce jsou příjemným zpestřením každého zájezdu. Běžně jde o akce /výlety, plavby, lety apod.../ které je možné během programu zájezdu absolvovat, ale nejsou v jeho ceně zahrnuty. Máte tedy možnost si je dokoupit a užít si nebo poznat něco víc nad rámec běžného zájezdu. America Tours část těchto akcí zahrnuje již do základního itineráře, protože si myslíme že bez nich by cesta byla neúplná… U jednotlivých zájezdů jsou vždy uvedeny jen ty fakultativní akce, které se k jejich programu vztahují, a v přihlášce si je můžete rovnou objednat.

Seznam fakultativních akcí:

Vstup do Vikingského skanzenu

cca 2 - 3 Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka vykopávek a skanzenu Vikingského hradiště.

Lodní výlet do kolonie papuchalků a velryb

cca 2 - 3 Minimální počet účastníků: 1

Návštěva přírodní rezervace Witless Bay, domova největší kolonie atlantických papuchalků a mnoha dalších druhů ptáků, velryb, lachtanů a dalších mořských živočichů.

Let helikoptérou nad Torontem

cca 7-9 minut Minimální počet účastníků: 2

Podívejte se na město Toronto a okolní region z paluby helikoptéry při krátkém, ale ohromujícím letu. Vyleťte nad největší město v Kanadě s exkluzivní prohlídkou panorama centra Toronta i mimo něj, včetně ikonické věže CN Tower, kanadského národního výstaviště a nádherného nábřeží jezera Ontario. Tento neuvěřitelný let pokrývá téměř devět mil. Vyhlídkový let nad Torontem si užijte dechberoucí výhled na centrum Toronta, včetně CN Tower, Admire Fort York a nábřeží jezera Ontario shora. Jedinečné panoráma metropole na jezeře Ontario Vám odhalí náš fakultativní let nad Torontem. Kromě downtownu a jezera si zblízka prohlédnete nejvyšší stavbu světa – CN Tower.

Plavba lodí pod Niagarské vodopády

cca 20 minut Minimální počet účastníků: 0

Naskočte na palubu „Voyage to the Falls“, oficiální a jediné prohlídky z lodi na kanadské straně Niagarských vodopádů. Krásná plavba na palubě lodi Hornblower Niagara. Jedinečná příležitost prohlédnout si slavné vodopády z bezprostřední blízkosti ! Plavba nejprve podél „American Falls“ poskytující jedinečnou příležitost k fotografování a potom přiblížení na několik desítek metrů k hlavnímu vodopádu. Vzrušující a jedinečný zážitek !!

Let helikoptérou nad Niagarskými vodopády

cca 10 min. Minimální počet účastníků: 2

Existuje jedna věc, na které se všichni naši klienti shodnou - fotografie, které pořídíte z paluby našeho letu helikoptérou nad Niagarskými vodopády, jsou naprosto dechberoucí!! Pohled shora na vodopády Vám dává perspektivu jako žádná jiná prohlídka tohoto místa. Za jasného dne uvidíte obrys Toronta na severu a břehu jezera Erie na jihu. Cesta, kterou vodopády díky erozi putovaly po staletí je jasná a úctyhodná, ale sledovat vodu, která teče od jezera Erie a padá přes hranu soutěsky Niagara a dále teče k jezeru Ontario, je téměř nemožné popsat. Musíte to jen vidět, abyste tomu uvěřili a nejlépe z vyhlídkového letu helikoptérou. K návštěvě vodopádů patří bezpochyby projížďka lodí přímo pod vodopády. Jak ale vypadají vodopády z ptačí perspektivy ? To poznáte, pokud absolvujete tento překrásný let (z kanadské strany). Helikoptéra Vás vynese nad americkou i kanadskou část vodopádů. Let helikoptérou je velice populární atrakcí Niagarských vodopádů - kombinuje dobrodružství a nádherný výhled, aby vzpomínky na Vaší dovolenou trvaly po celý život. Jakmile se helikoptéra jemně vznese z našeho heliportu na Victoria Avenue, níže se začnou objevovat úchvatné pohledy na region Niagara Falls. Nechtěli bychom Vám nechat ujít žádnou příležitost k fotografování, takže fotoaparáty by měly být připraveny hned od začátku letu!

Plavba tryskovým člunem do peřejí Niagary z kanadské strany

1 hodina Minimální počet účastníků: 0

Během této vzrušující plavby se budete po řece Niagara pohybovat rychlostí až 80 km/h, ale nemusíte mít žádné obavy, tryskový člun má veškeré povinné bezpečnostní prvky. Během plavby se dozvíte fascinující informace o historii oblasti Niagara a místních zajímavostech. Mezi hlavní zajímavosti Vaší plavby patří elektrárna Niagara Gorge, kaňon s kamennou zdí a vysutou lanovkou Whirlpool. Budete ohromeni jakou má sílu a tah tryskový motor člunu, který se hravě vypořádá z velmi divokou vodou. Bez problémů si poradí s mohutnými peřejemi třídy 5 v Devil's Hole (ďáblova jáma) a vířící vodou ve Whirlpoolu. Můžete si být jisti, že jste v profesionálních rukách, protože všichni kapitáni a lodivodi společnosti Whirlpool Jet Boats jsou certifikovaní pobřežní hlídkou Spojených států a Kanady. Už teď se můžete těšit na vzrušující zábavu a jedinečnou atrakci kanadské i americké strany řeky Niagara. Plavba speciálně sestrojeným člunem rychlostí až 80 kilometrů v hodině proti proudu řeky až do místa zvaného Whirlpool k zdejším obrovským peřejím. Cestou průjezd mnoha menších kataraktů. Kromě plavby peřejemi se Vám nabízejí jedinečné scenérie kolem břehů řeky Niagara…

Plavba oblastí Thousand Islands

cca 1,5 hodiny Minimální počet účastníků: 0

Přidejte se k nám na hodinovou úchvatnou plavbu, která Vás vezme blíž, než kterákoli jiná plavba dostupná v oblasti Tisíce ostrovů. Domorodci nazývali tuto nádhernou oblast ostrovů jako Manitoana nebo „Zahradu velkého ducha“. Spatříte nádherné residence a víkendové chaty páté a šesté generace. Proplujete úzkými kanály mezi ostrovy patřící námořnictvu, kam není povolený vstup. Gananoque je vstupní branou do oblasti Tisíce ostrovů, které se nacházejí přibližně 3 hodiny od Toronta, 2 hodiny od Ottawy a 3 hodiny od Montrealu. Gananoque je pouhých 15 minut od hraničního přechodu do státu New York, do kterého se dostanete přes most 1000 Islands Bridge. Všechny lodě mají plně přístupnou horní palubu, ze které je krásný výhled. Plavba místy, kde jezero Ontario přechází v řeku sv. Vavřince poblíž města Kingstonu si Vás určitě získá. Výletní lodí budete proplouvat spleť ostrůvků, které jsou rozesety mezi několik kilometrů vzdálenými břehy řeky. Soukromé ostrůvky jsou „osázeny“ domy svých majitelů, kterým vévodí vodní „hrad“ Bold’s Castle.

Lodní výlet za velrybami (Východní Kanada)

cca 1,5 hodiny Minimální počet účastníků: 0

Vydejte se na plavbu lodí z Tadoussacu, při které zaručeně spatříte až 13 druhů velryb. Ocitnete se na jedné z nejnovějších lodí, která Vám poskytne jedno z nejlepších míst pro pozorování velryb a okolního fjordu Saguenay. Vydejte se za jedinečným a bezpečným venkovním zážitekem na palubě lodi AML Grand Fleuve! Na této obrovské lodi, kde je respektováno Vaše soukromí, Vás naši přírodovědní průvodci informují (v AJ a FR) o životě mořských gigantů a mořského parku Saguenay-St.Lawrence. Mořští obři cestují tisíce kilometrů, aby se do zdejších vod přišli hojně nakrmit. Z tohoto důvodu je tato obrovská přírodní oblast Saguenay-St. Lawrence Marine Park, jednou z nejlepších míst pro pozorování velryb na světě. Z idylického rybářského městečka Taddoussac vyplujeme za pozorováním několika druhů velryb vyskytujících se v ústí fjordu Saguenay. Máte šanci spatřit kulohlavce a běluhy, delfíny a vzácněji šedé velryby.

Návštěva soutěsky sv. Anny

cca 1,5 hodiny Minimální počet účastníků: 0

Majestátní prostředí!! Obdivujte 1,2 miliardy let staré skalní stěny podél stezek, které křižují dva strmé břehy řeky Sainte-Anne-du-Nord v Québec a Charlevoix. Při procházce lesem se dozvíte více o historii parku, krajině, vegetaci, divoké zvěři a mnoha dalších fascinujících přírodních úkazech. Užijte si túru mezi vodopády, které Vás okouzlí a doslova vyrazí dech. Umožníme Vám objevit velkolepé vodopády Canyon Sainte-Anne, vysoké 74 metrů, které touto výškou překonávají Niagarské vodopády. Otočte se sem a tam na našich třech visutých mostech, včetně jednoho, který je 60 metrů vysoko nad propastí kaňonu! Mnoho vyhlídkových míst Vám umožní objevovat různá zákoutí kaňonu Sainte-Anne doslova krok za krokem. Návštěvou tohoto přírodního parku na chvíli uniknete rušným velkoměstům východní Kanady. Soutěska svaté Anny nabízí krásnou vycházku podél kaňonu a nad vodopády po visutém lanovém mostu. Naskytnou se Vám krásné pohledy na celé údolí, řeku a vodopády. Na tuto zhruba hodinou vycházku vřele doporučujeme pohodlnou vycházkovou obuv. Pro dobrodružnější povahy zde v roce 2017 byla otevřená atrakce „Fly over the Canyon“. Jedná se o zavěšenou dvousedačku na lanech nad údolím, ze které se Vám naskytne nádherný pohled na okolí. (atrakce je zpoplatněna a není součástí vstupného v ceně).

Večeře s vyhlídkou na vodopády Niagara Falls

cca 1-2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Nejznámější restaurace Niagara Falls - The Skylon Tower nabízí gastronomický zážitek s vyhlídkou na Niagárské vodopády. Skylon Tower je hodnocená jako jedna z nejlepších restaurací v okolí Niagarských vodopádů a jako bonus k večeři máte vstup na vyhlídkovou plošinu Ride-to-the-top ZDARMA! Restaurace se každou hodinu otáčí o 360 stupňů, což dává hostům neustále se měnící vyhlídku a pohled. Odhaduje se, že z vyhlídky a restaurace můžete celkem vidět až 8 000 km2!! Vyhlídková věž Skylon Tower a její restaurace jsou vždy vrcholem každé dovolené. Nabízí mnoho zážitků pod jednou střechou.

Vstup do katedrály Notre Dame v Montrealu

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka katedrály

Prohlídka Ottawy obojživelným autobusem

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

prohlídka Ottawy na palubě obojživelného autobusu

Vstup na CN TOWER v Torontu

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

vyhlídka na město

Vstup do muzea dobývání niklu Sudbury

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka muzea

Vstup do Královské kanadské mincovny v Ottawě

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka státní mincovny.

Návštěva Parku Omega

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka formou safari, setkání se zvířaty.

Návštěva typického "sugar shack"

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka farmy na výrobu kanadského javorového sirupu.

Vstup do historického skanzenu v Midlandu

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka historického skanzenu , přesné kopie první bělošské misijní stanice na huronském území.

Prohlídka Toronta motorovou tramvají

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka centra města stylem hop on - hop off.

Vstup na vyhlídku Calgary Tower

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Společná vyhlídka na město.

Vstup do Tyrrell Museum a Heritage Park

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka muzea.

Výlet na ledovec Columbia speciálním vozidlem

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Projížďka speciálním vozidlem na ledovec.

Plavba na raftu po řece Athabasca

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 0

Užijte si bezpečný rafting a scénickou plavbu po řece Athabasca, která je nazývána jako řeka kanadského dědictví a je na seznamu světového dědictví UNESCO. Průvodce s licencí národního parku poskytne komentář k přírodní historii Jasperu, zatímco bude bezpečně řídit a navigovat Váš raft po stejné trase, kterou používali „obchodníci s kožešinami“ před více než dvěma stoletími. Nebojte se, veslovat budou průvodci. Vy sedíte a užíváte si nádherné scenérie. Vždy existuje možnost vidět různé druhy divoké zvěře včetně losů, jelenů, kojotů, vlků, orlů, horských ovcí a medvědů. Plavba na zcela bezpečném raftu po řece Athabasca v Jasperu je jedinečným zážitkem, který Vám odkryje další z možných pohledů na fantastickou přírodu kanadských Rockies. Vyhlídková plavba je zcela nenáročná, vhodná i pro osoby se sníženou pohyblivostí a děti.

Plavba po Maligne Lake v NP Jasper

Cca 1,5 hodiny Minimální počet účastníků: 0

Plavba po jezeře Maligne Lake umožní návštěvníkům prozkoumat světově proslulý ostrov Spirit Island prostřednictvím interpretační plavby lodí v národním parku Jasper. Návštěvníci spatří přenádherné jezero z pohodlí prosklené a vyhřívané výletní lodi, zatímco znalý průvodce vypráví historii Maligne a vysvětlí Vám jeho geologii, popíše divokou zvěř, přiblíží zdejší počasí, flóru a faunu. (výklad v AJ nebo FR). Jezero Maligne Lake nabízí jedny z nejzajímavějších a nejpozoruhodnějších scenérií na celém světě. Symbolicky známý svou krásou je ostrov Spirit Island, který je pravděpodobně jedním z nejfotografovanějších míst v kanadských Skalistých horách. Spirit Island (ostrov duchů), byl pojmenovaný domorodými obyvateli Stoney Nation, kteří toto místo obývali před staletími. Nachází se zde malý hájek stromů a nedotčená příroda oddělená od pevniny. Ostrov duchů se během léta stane na několik krátkých dní skutečným ostrovem. Skutečnou přitažlivostí ostrova je panorama hor s nádhernou scenérií, působivých vrcholů a ledovců všude kolem jezera Maligne s nádhernou tyrkysovou vodou. Z paluby lodi budete obdivovat místní horské velikány s jejich ledovci a nekonečné lány lesního porostu. Součástí plavby je i krátká zastávka u malebného ostrůvku „Sprit Island“, který býval domovem indiánů a dodnes je toto území posvátným místem. Na této 15ti minutové zastávce budete mít čas ke krátké relaxaci u jezera, nebo se můžete projít po krátké stezce, ze které pořídíte nádherné fotografie.

Vstup do Radium Hot Springs

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Večer Vás pozveme ke koupeli do teplých minerálních pramenů. Odpočinek a relaxace.

Let helikoptérou v NP Banff nad Rocky Monts

cca 20 minut Minimální počet účastníků: 2

Vaše dobrodružství potrvá asi 20 minut, během kterých poletíte helikoptérou a můžete pozorovat zářivé tyrkysové barvy jezer a spatříte drsné vrcholky Skalistých hor. Mnoho již bylo napsáno o kráse národního parku Banff. Jeho jezera s kýčovitě zelenou vodou a horské štíty… To vše můžete ještě lépe uvidět během letu helikoptérou nad skalnatými horami.

Let helikoptérou nad ledovci pohořím Rocky Mountains /Jasper/

cca 12 minut Minimální počet účastníků: 3

Prohlédněte si kanadské Skalnaté hory tak, jak byly stvořeny přírodou. Zarezervujte si tento nezapomenutelný vyhlídkový let, který četná média (New York Times, National Geographic, Lonely Planet) označily za jedničku na světě! Ukážeme Vám jedinečné horské dobrodružství, které bude určitě zážitkem na celý život.

Celodenní plavba INSIDE PASSAGE

celý den Minimální počet účastníků: 1

Plavba a pozorování přírody s fjordy a kosatkami.

Plavba za kosatkami ve Victorii

cca 3 hodiny Minimální počet účastníků: 0

Zhluboka se nadechněte, nechte město za sebou a vykročte na palubu. Společně se dostaneme na širé a otevřené moře, spatříte velkolepé členité pobřeží, zasněžené hory a kultovní divočinu Britské Kolumbie. Velryby Orca, Humpback, Gray a Minke se objevují z hlubin jako tajemné přízraky. Tuleni, lachtani a lvouni loví a jsou loveni, orli bělohlaví se tiše vznášejí nad Vašimi hlavami. Mlha se převaluje po velkolepém deštném lese na břehu a slunce čas od času svými paprsky nad mlhou vyhraje, aby zazářilo na chvějící se hejno stoupajících racků polekaných velrybami. Výlet je dlouhý 3 - 3,5 hodiny. Odplouváme z krásného přístavu města Victoria a můžete se těšit na velice působivý výlet za nádhernými obyvateli fjordů ostrova Vancouver – kosatkami na rychlém člunu Zodiac. Budete pozorovat kosatky v jejich přirozeném prostředí z bezprostřední blízkosti – jedinečný zážitek !!

Vstup na vyhlídku Vancouver Tower

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Jedinečná vyhlídka na centrum města.

Fly over Canada

cca 10minut Minimální počet účastníků: 1

Fly Over Canada využívá nejmodernější technologie, aby Vám byl poskytnut pocit letu. Budete sedět v našich pohodlných sedadlech, nohy Vám budou viset a ocitnete se před 20ti metrovým sférickým plátnem. Nyní můžete s naším letem odletět pryč na vzrušující 8. minutovou cestu po Kanadě z východu na západ. Speciální efekty, včetně větru, mlhy a vůně dohromady s kombinací s pohybem jízdy vytvoří nezapomenutelný zážitek. Sen o letu je starý jako sám čas. Podobně pohřbená hluboko v kanadské duši je touha cestovat po Kanadě od pobřeží k pobřeží. Tento úkol zaujal nejstarší průzkumníky i naše moderní hrdiny. Díky společnosti Fly Over Canada jsou představy a tajné sny skutečné. Od otevření v červnu 2013 přinesla společnost Fly Over Canada úsměvy více než dvěma milionům návštěvníkům všech věkových kategorií ze všech koutů světa. Během letu uvidíte řadu měst a výhledů typických pro Kanadu. Produkční tým společnosti dokázal vybrat 18 scén z více než 100 hodin záznamu, aby reprezentovali Kanadu v 8. minutách. Podle cestovatelského portálu Tripadvisor se jedná o jednu z nejlepších atrakci ve Vancouveru. Toto představení v kinosále se speciální obrazovkou přes 20 metrů (virtuální realita) trvá zhruba 8-10 minut, během kterých je Vám představeno to „nej“ z celé Kanady. Proletíte se nad zmrzlou krajinou v oblasti Hudsonova zálivu, nad ledovci a fjordy provincie Newfoundland, shlédnete pulsující velkoměsto Toronto v nočním hábitu, proletíte se nad Niagarskými vodopády, podíváte se na nekonečné prérie Alberty, kde uvidíte místní kovboje a honáky. Celé představení je doplněné působivou hudbou, která umocní Vaše dojmy z tohoto představení. Zhlédnutí tohoto krátkého filmu vřele doporučujeme všem turistům mířícím do Vancouveru.

Plavba po zálivu Vancouver

cca 50 minut Minimální počet účastníků: 0

Tato hodinová scénická plavba Vás provede kanadskou „Bránou do Pacifiku“ - zátokou Burrard. Na této plavbě Vás dostaneme do blízkosti mnoha nejznámějších památek Vancouveru. Plavba kolem slavného Stanley parku, rušného terminálu výletních lodí, velkolepého panorama města, historického Gastownu, úchvatného pohoří North Shore a mnoho dalších. Zakupte si nápoj z našeho plně zásobeného baru a užijte si výhledy z našich prostorných otevřených palub nebo se pohodlně usaďte dovnitř a relaxujte. Bez ohledu na to, kde sedíte - připravte si fotoaparáty! Nejlepší záběry Vancouveru pořídíte z paluby lodi brázdící vody zálivu !! Připravte se na jedinečný zážitek z plavby kolem jedinečného města.

Let Hydroplánem nad Vancouverem

cca 25 minut Minimální počet účastníků: 2

Jeden z nejautentičtějších zážitků západního pobřeží Kanady! Let hydroplánem Vám přiblíží to nejlepší z Britské Kolumbie. Cestování a samotný let hydroplánem je neuvěřitelný způsob, jak zjistit a poznat, kde se setkává město, voda a hory. Vancouver je krásné město, ale ještě krásnější je ze vzduchu. America Tours Vám nabízí dvojí vzrušení naráz: Jedinečné výhledy na město a okolí, navíc z paluby hydroplánu !! Zážitek, o který byste neměli přijít…

Vstup do Muzea Yukonu

cca 1 hodina Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka muzea, historie dobývání zlata.

Let letadlem nad NP Denali

cca 75 minut Minimální počet účastníků: 2

Tato základní vyhlídková trasa je určena každému, kdo má touhu objevit majestátní pohoří Denali. Poletíte až 10 kilometrů od vrcholku Denali a poté v letové hladině sestoupíte do úžasného amfiteátru Ruth a Velké soutěsky. Prohlédnete si ledovce Tokositna a Ruth, ostré hřebeny hory Huntington, visící ledovce lpící na hoře Hunter a slavný Moose's Tooth. Absolvujte tento 45 mil dlouhý vyhlídkový let, při kterém spatříte nekonečné ledové pláně a ledovce pohoří NP Denali. V průběhu letu spatříte ledovec Kahiltna, stejnojmenný světově proslulý základní horolezecký tábor, impozantní východní stranu hory Mount Foraker, mnoho bílých vrcholků a nejvyšší horu severní Ameriky Denali.

Lodní výlet do NP Kenai Fjords

cca 6 hod. Minimální počet účastníků: 2

Vaše dobrodružství v Kenai Fjords začíná v krásném rybářském přístavu Seward. Až nastane čas se nalodit, sejdete dolů do doku k naší lodi, kde Vás přivítá náš tým palubního personálu. Cesta začíná vyplutím z přístavu Seward - dávejte pozor na místního obyvatele orla bělohlavého! Odtud se různé prohlídky ubírají jiným směrem. Jak se Resurrection Bay otevírá do drsného Aljašského zálivu, prohlubuje se Váš obzor národního parku Kenai Fjords. Bez ohledu na druh prohlídky, budete mít spoustu příležitostí k pozorování divoké zvěře. Uvidíte úžasná skalnatá pobřeží, setkáte se s naším nadšeným a znalým palubním týmem, od kterého se dozvíte mnoho zajímavých informací. Spolu s našimi vášnivými kapitány prozkoumáte majestát, kterým jsou Kenai Fjords a národní park. Bez nadsázky jeden z nejsilnějších zážitků při návštěvě Aljašky. Plavba ze Sewardu, během které uvidíte nespočet vodních a suchozemských živočichů a ptáků, musí nutně překonat Vaše představy. Připravte se na setkání s vydrami, lachtany, lvouny, kosatkami, vorvani, kormorány a papuchalky. Budete pozorovat mořské orly hnízdící na malých ostrůvcích v moři a s trochou štěstí uvidíte medvěda lovícího na břehu ryby. Cílem výletu je mohutný ledovec, jehož části neočekávaně odpadávají do moře… Zkrátka šest hodin plavby pravou aljašskou divočinou !! V ceně lehký oběd na lodi.

Výlet busem do NP Denali

cca 5 hodin Minimální počet účastníků: 1

Pozorování přírody a divoké zvěře s několika zastávkami na focení.

Návštěva chovné stanice Huskies

cca 3 hodiny Minimální počet účastníků: 2

Prohlídka chovné stanice

Vstup do termálních pramenů Chena Hot Springs

cca 6 hodin Minimální počet účastníků: 2

Návštěva termálních pramenů