×

Vstup do termálních lázní Tabacón

Půl hodiny At

Pro milovníky minerálů a obdivovatele polodrahokamů je určen tento fakultativní výlet. Prohlédnete si přírodní naleziště polodrahokamů, budete se moci podívat, jak se opracovávají a případně koupit některé z výrobků z místní dílny.

Fakultativní akce

Fakultativní akce jsou příjemným zpestřením každého zájezdu. Běžně jde o akce /výlety, plavby, lety apod.../ které je možné během programu zájezdu absolvovat, ale nejsou v jeho ceně zahrnuty. Máte tedy možnost si je dokoupit a užít si nebo poznat něco víc nad rámec běžného zájezdu. America Tours část těchto akcí zahrnuje již do základního itineráře, protože si myslíme že bez nich by cesta byla neúplná… U jednotlivých zájezdů jsou vždy uvedeny jen ty fakultativní akce, které se k jejich programu vztahují, a v přihlášce si je můžete rovnou objednat.

Seznam fakultativních akcí:

Celodenní výlet do Chichen Itzá

cca 9 hodin Minimální počet účastníků: 2

Brzy ráno odjedete od hotelu, abyste se dostali do nitra poloostrova Yucatán. Cesta trvá asi dvě hodiny a poté dorazíte do cíle, do mayského komplexu Chichén Itzá, kde si užijete prohlídku s průvodcem. Snad nejpůsobivější památkou v komplexu je Kukulcánova pyramida, kde svítající světlo zachycuje působivou památku známou jako „hrad“ v celé své kráse. Ve své době plnil mystickou funkci a prohlídkou se ponoříte do tajemství pyramidy a jejího dlouhého, legendárního spojení s mayskou astrologií. Mayský „fotbalový stadion“ se nachází vedle pyramidy, i když se ve skutečnosti shodoval s klasickým fotbalem pouze ve "vášni", s níž se hrál. Mezoamerická míčová hra, byla posvátným domorodým sportem, o kterém se předpokládá, že byl používán jako "náhradou" za válečné boje a měl vazby na lidské oběti. Poté s prohlídkou navštívíte chrám válečníků, jednu z nejpozoruhodnějších budov v oblasti. Celodenní výlet do tohoto sídelního města Mayů Chitzen Itza Vás určitě nadchne. Obdivujte nejdůležitější kulturní centrum mayské civilizace. Mystické město s velkolepou pyramidou Kukulcan, observatoří či chrámem válečníků Vás jistě uchvátí.

Celodenní výlet k ruinám Cobá

cca 9 hodin Minimální počet účastníků: 2

Vydejte se z Cancunu nebo z Mayské riviéry na jednodenní výlet k ohromujícím mayským ruinám Coby. Vylezte na vrchol nejvyšší pyramidy na poloostrově Yucatán, nebo absolvujte prohlídku, při které se dozvíte historická a kulturní fakta o starověké komunitě, pro které bylo toto místo domovem. Coba je starobylá mayská vesnice ve státě Quintana Roo, která se nachází zhruba 170 kilometrů od Cancúnu. S více než 50 000 obyvateli měla oblast Coba ekonomickou převahu nad regionem a intenzivně obchodovala s dalšími mayskými komunitami v dnešním Mexiku, Belize a Hondurasu. Jediný přístup k tomuto kdysi komerčnímu městu byl po hrubých kamenných cestách, známých v mayštině jako Sacbe. Coba se může pochlubit archeologickými zázraky a je domovem nejvyšší mayské pyramidy v regionu Yucatan, pyramidou Nohoch Mul, která o 12 metrů vyčnívá nad vrcholky deštného pralesa. Můžete vylézt až na vrchol a užít si panoramatický výhled na kilometry vzdálené džungle, která obklopuje archeologické naleziště. Budete zde mít přibližně dvě hodiny volného času, můžete se tu potulovat sami nebo se držet profesionálního průvodce. Abyste mohli rychle prozkoumat ruiny, můžete si za poplatek zapůjčit jízdní kola! Tento celodenní výlet k ruinám Mayského města Cobá, Vám přinese poznání rozlehlého areálu staveb, který je zasazený do bujného tropického pralesa. Jistě neodoláte možnosti vylézt na nejvyšší Mayskou pyramidu vysoko nad koruny pralesa.

Plavba na ostrov Isla Mujeres

cca 9 hodin Minimální počet účastníků: 2

Den plný zábavy a odpočinku. Plavání a šnorchlování u ostrova Isla Mujeres, kde piráti údajně ukryli své poklady. Můžete navštívit i rybářskou vesnici a nakoupit některé místní suvenýry. Nachází se zde jedna z nejkrásnějších pláží Karibiku, která je velmi oblíbená rodinami s dětmi. Pláže Playa Cocos a Nautibeach najdete na severu ostrova, tyto dvě bělostné pláže nabízí pozvolný vstup do moře a křišťálově čistou až průzračnou vodu. Zdejší nejjemnější bělostný písek, nenajdete ani v Cancúnu!! Druhou nejoblíbenější pláží je Playa Lancheros, říká se jí “Ráj” (Playa Paraíso). Najdete zde nádherný les tropických palem. Zdejší atrakcí číslo jedna jsou pak mláďata útesových žraloků (tito žraločí mláďata jsou naprosto neškodná) a želvy. Pláže na plavání a koupání najdete i na západním pobřeží, zejména pak Playa Tiburón a pláž Zama. Ostrov je dlouhý přibližně 7 km a široký necelých 700 metrů!! Jeho východní strana je omývána karibským moře se silným proudem a příbojem.

Prodloužení pobytu v Cancunu

1 a více dní Minimální počet účastníků: 1

U zájezdu do Mexika, který končí v Cancunu je možné doobjednat další dny pobytu v rezortu all inclusive. Na pobřeží můžete odpočívat a dál vstřebávat zážitky z cesty.

Návštěva vulkanické jeskyně s kolonií netopýrů

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Vybaveni přilbami a svítilnami si prohlédnete vychladlý lávový tubus. Za příznivých podmínek pak za tmy budete z okraje kráteru sledovat jezero žhavé vařící se lávy.

Vstup do termálních lázní Tabacón

Cca 2,5 hodiny Minimální počet účastníků: 2

Objevte největší síť přirozeně tekoucích termálních minerálních pramenů v Kostarice v největší a nejkrásnější soukromé rezervaci deštného pralesa v Arenalu. Tabacon je lemován nádhernou sopkou Arenal na jednom konci a národním parkem Arenal Volcano na druhém konci. Cesta sem Vás doslova zavede do živoucí džungle, takže očekávejte, že zvuky a památky původní flóry a fauny zaplaví vaše smysly. To je místo, kde začíná tepelný zážitek. Existuje pět hlavních pramenů, které jsou zdrojem vysoce mineralizované vody, a která je v podzemí ohřívána magmatem sopky Arenal. Každou minutu přirozeně vyzařují tisíce a tisíce litrů této dokonalé vody. Termální voda protéká celým letoviskem a tvoří řeku Tabacon. Na dně řeky najdete desítky kaskádových vodopádů a teplých bazénů, s různými teplotami, průtoky vody a stupněm soukromí.

Výlet do přírodní rezervace Caňo Negro

Cca 7 hodin Minimální počet účastníků: 2

Chcete-li navštívit Caño Negro, je nutné se zúčastnit jednodenní prohlídky. Prohlídka kaňonu je v oblasti pomalu tekoucí řeky Río Frío (studená řeka), která se vine kaňony k jezeru Caño Negro. Podél řeky a na stromech, které se ohýbají nad jejími vodami, budou návštěvníci moci spatřit ptáky, savce, plazy, obojživelníky, pavouky, bělolícé opice, lenochody tříprsté, želvy a ještěrky. Ve vodě budete mít možnost spatřit ploutev sladkovodního žraloka. Ráno Vás vyzvedneme v hotelu a následuje 1 a půl hodiny jízdy do Los Chiles (vesnice jen 4 km od nikaragujských hranic). POZOR, všichni zúčastnění musí mít u sebe pas, protože se budeme pohybovat poblíž hraničního přechodu s nikaragujskými hranicemi. Jakmile přijedete do Los Chiles, nastoupíte na loď a výlet může začít! Výlet se skládá ze čtyřhodinového dobrodružného safari po řece skrz tropický deštný prales, močály a bažiny. Prohlídku vede zkušený dvojjazyčný průvodce, který učí turisty ekologickou historii oblasti. Tento celodenní výlet do jednoho z národních parků v Kostarice Vás jednoznačně nadchne! V tomto parku na severu země můžete obdivovat nespočetné množství druhů unikátních zvířat i rostlin. Některé živočišné a rostlinné druhy naleznete pouze zde. Doprava je vanem či minibusem, po území parku motorovou kánoí. Oběd v ceně.

Třídenní pobyt v resortu Punta Leona

3 dny Minimální počet účastníků: 2

Přírodní rezervace Punta Leona v provincii Puntarenas se nachází u nádherného pobřeží Středního Pacifiku v Kostarice. Tato rezervace je jednou z nejdůležitějších v tichomořském sektoru Kostariky, a to jak z hlediska geografického , tak z hlediska ochrany přírody. Punta Leona je ve skutečnosti domovem jednoho z posledních zbývajících pralesů, který se nachází v přechodové zóně mezi deštnými pralesy na jihozápadě a suchými lesy na severozápadě. Rezervace Punta Leona, která byla vyhlášena před 25ti lety za účelem ochrany rozmanité flóry a fauny regionu, je soukromou přírodní rezervací o rozloze 300 hektarů (750 akrů) a skládá se převážně z tropických pralesů. Rezervace se nachází poblíž nedotčené pláže s bílým pískem, má tři různé turistické stezky, které jsou snadno dostupné a vhodné pro pozorování ptáků a života deštného pralesa. I přes přítomnost hotelových resortů a jejich hostů, Punta Leona stále dokáže poskytnout turistům prostředí, které je výrazné a tajemné. Ubytování je zajištěno v bungalovech situovaných ve vysokém tropickém pralese a několika minut vzdálených od pláží. Ubytování zahrnuje každodenní bohatou snídani v buffetovém stylu. Resort sám leží v oblasti tropických pralesů, u dvou přírodních pláží. Pohodlný Relax je zaručen !!

Vstup do La Paz Gardens

cca 4 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Návštěva soukromé rezervace La Paz, která je známá krásnými vodopády v úzkém pralesním údolí. Prohlédnete si expozice pralesních platů a žab, navštívíte zdejší motýlí farmu, projdete obří interaktivní voliéry s tropickými ptáky a také minizoo, která vás seznámí s pralesními "kočkami"

Plavba na katamaranu podél pobřeží

cca 3 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Plavba na katamaranu ve vodách kolem parku Manuel Antonio se šnorchlováním, sledováním delfínů a velryb /dle sezóny/, a samozřejmě s koupáním v průzračném moři /drinky, tropické ovoce a večeře v ceně/. Závěrem plavby zhlédnete kouzelný západ slunce nad Pacifikem.

Plavba lodí po Gatun Lake

cca 4 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Plavba po jezeře, které vzniklo jako součást průplavu zatopením lužních pralesů v centru Panamy. Jezero je dnes ohromným ekoparkem se spoustou ostrovů - bývalých vrcholků kopců - porostlých tropickou vegetací, kde žije nečetně druhů ptactva a zvěře.

Polodenní výlet na Corcovado a prohlídka města

cca 4-5 hodin Minimální počet účastníků: 1

Vydejte se na prohlídku hory Corcovado s ikonickou sochou Krista Spasitele. Pojedete přes deštný prales Tijuca ozubnicovým vlakem na horu Corcovado a naskytnou se Vám dechberoucí výhledy na jedno z nejkrásnějších měst na světě. Tato prohlídka Vás zavede k nejslavnější atrakci v Riu a během dne Vám zůstane čas na prozkoumání Ria na vlastní pěst. Vaše půldenní prohlídka Corcovada Vás zavede do stanice Cosme Velho, kde se dostanete do ozubnicového vlaku/lanovky. Strmá cesta nahoru je vedená skrz hustý atlantický deštný prales Tijuca až po sochu Krista Spasitele ve stylu Art Deco na hoře Corcovado. Strávíte zde až hodinu se svým průvodcem, který Vám ukáže památky Ria z této neuvěřitelné vyhlídky na vrcholu hory. Udělejte si čas a podívejte se na nádherné výhledy z vrcholu hory Corcovado odkud pořídíte ty nejlepší snímky! Po tomto nádherném zážitku přejedeme zpět do města Rio de Janeiro, kde budete mít dostatek času na jeho návštěvu. Tato polodenní prohlídka Vám přiblíží Rio de Janeiro a jeho největší atrakci města Corcovada – sochy Krista nad městem. Kromě toho navštívíte i další známá místa Rio de Janeira jako jsou fotbalový stadion Maracana či ulici Sambodromo, místo konání každoročního slavného karnevalu.

Celodenní výlet na tropický ostrov

cca 8 hodin Minimální počet účastníků: 1

Ráno Vás vyzvedneme ve Vašem hotelu a následně odjedeme z Rio de Janiero a pojedeme do přístavu, kde nastoupíme na škuner (místně známý jako „saveiros“). Na palubě se podává čerstvé tropické ovocem a na lodi je k dispozici také bar (nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu). Budeme se plavit zátokou Sepetiba, která je přírodně krásnou oblastí, kde je běžné z lodi spatřit delfíny, rybáře, papoušky, želvy a rejnoky. Po připlutí do zátoky si zaplaveme a následně budeme pokračovat na ostrov, kde se podává lahodný oběd formou bufetu. Po obědě budete mít ještě čas prozkoumat ostrov. Cestou zpět poplujeme přes Barru, půvabnou rezidenční čtvrť Ria, kde najdete Americas Avenue a její moderní nákupní centra a budovy, Ayrton Senna Avenue a Sernambetiba Avenue, kde najdete vzrušující noční život. Ve večerních hodinách se vrátíme zpět do hotelu.

Večerní Samba Show (vč. večeře)

cca 3,5 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Zúčastněte se tropické show Ginga, při které uvidíte tance a uslyšíte hudbu, která Vám umožní seznámit se s pulzující historií a kulturou Brazílie. Během této 90minutové show uvidíte, jak talentovaní umělci tancují lambadu, sambu a bossa novu v oblecích karnevalových kostýmů. Poslechněte si a shlédněte folklór z různých zemí, živé bubnování a brazilské bojové umění capoeira. Podívejte se na velkolepou show samby, doplněnou živou hudbou s tradičními tanečníky, zažijete energii slavnostních kostýmů karnevalu a zářivou světelnou show a pochutnejte si v typické brazilské barbecue restaurace/churrascaria/. Po věčeři si užijete opravdovou samba show – tanečnice a tanečníci Vám v oblíbeném karnevalovém oblečení předvedou pravé brazilské rytmy.

Celodenní prohlídka Rio de Janeira

celý den Minimální počet účastníků: 1

Celodenní prohlídka nejznámějších atrakcí a pamětihodností města.

Týdenní pobyt na tropickém ostrově Ilha Bela

1 týden Minimální počet účastníků: 2

Ilhabela (v portugalštině známý jako nádherný ostrov) je souostroví a zároveň město ležící v Atlantickém oceánu, zhruba 6 kilometrů od pobřeží São Paulo v Brazílii. Největší ostrov souostroví, i když se běžně nazývá Ilhabela, se oficiálně jmenuje Ilha de São Sebastião (ostrov svatého Sebastiána). 36 pláží, 350 vodopádů, vodní adrenalinové sporty a vyžití, restaurace a mnoho barů .... tak by se ve zkratce dal charakterizovat tento ostrovní ráj jižní Ameriky. Ilhabela je součástí metropolitní oblasti Vale do Paraíba a jeho populace čítá zhruba 35tis obyvatel. Pobyt na ostrově Ilha Bela je příjemným zakončením některého ze zájezdů do Jižní Ameriky. V ceně pobytu je transfer z letiště v Sao Paolu na ostrov a zpět. Ubytování v hotelu 3* se snídaní na sedm nocí. Příjemné prostředí malého městečka, spousta malých pláží a tropický prales pokrývající většinu ostrova Vám poskytnou krásné prostředí a relaxační atmosféru… K Vašemu pobytu vřele doporučujeme hotel Porto Pacuiba.

Macuco Safari — na člunu pod vodopády Iguacu

60 minut Minimální počet účastníků: 1

Uvnitř národního parku Iguaçu existuje mnoho způsobů, jak si užít vodopády, ale žádný z nich Vám nenabídne se dostat tak blízko k vodopádům, jako je Macuco Safari. Celá tato atrakce je synonymem dobrodružství a adrenalinu, ale také Vám poskytne chvíle odpočinku a relaxu. Náš výlet začne od návštěvnického centra Macuco. Po nezbytných bezpečnostních instrukcích se návštěvník vydá na elektro vozíku, po stezce dlouhé 3 km, při které se dozvíte základní informace o flóře a fauně, která je součástí národního park Iguaçu. Po schodech se dostaneme ke člunu, kde dostanete záchranné vesty a následně nastoupíte na dvoumotorové nafukovací čluny, na kterých poplujete k jednomu z nejúžasnějších mís v zemi, vodopádům Iguacu. Duha, modrá obloha, mlžný vodní opar ve velkém množství jen na chvíli přeruší výhledy z plavby, jejíž vrcholem jsou „Tři mušketýři“. Zde kapitán manévruje s lodí, aby se dostal dostatečně blízko, aby poskytl všem účastníkům rychlou a osvěžující sprchu. Jelikož na konci plavby všichni obvykle končí mokří, doporučujeme si vzít s sebou suché oblečení.

Prohlídka brazilské a argentinské strany vodopádů Iguacu

cca 3 hodiny Minimální počet účastníků: 2

Vodopády Iguazú nebo Iguaçu jsou vodopády řeky Iguazú argentinské provincie Misiones a brazilského státu Paraná. Společně tvoří největší vodopád světa. Dělí se na horní a dolní Iguazu. Řeka Iguazu se vine poblíž centra města Curitiba. Po většinu svého toku řeka protéká Brazílií, ale většina vodopádů je na argentinské straně. Pod soutokem s řekou San Antonio tvoří hranici mezi Argentinou a Brazílií. Název „Iguazú“ znamenal v jazyce domorodých obyvatel „voda“. Podle legend se božstvo plánovalo oženit s krásnou ženou jménem Naipí, která uprchla se svou milenkou Tarobou na kánoi. Ve vzteku mocní bohové rozdělili řeku, vytvořili vodopády a tím odsoudili milence k věčnému pádu. Prvním Evropanem, který spatřil tyto mocné vodopády byl v roce 1541 španěl Álvar Núñez Cabeza de Vaca. Navštívíte oba národní parky rozkládající se na březích vodopádů Iguacu. Čeká Vás prohlídka mohutných vodopádů v tropickém pralese. Jedinečné zážitky při procházce a velké množství fotek jsou zde samozřejmostí.

Výlet do polodrahokamového dolu Wanda

cca 3 hodiny Minimální počet účastníků: 2

Důl Wanda se nachází na severozápadě provincie Misiones ve státě Iguazú, několik kilometrů od řeky Paraná. Probíhá zde aktivní těžba a následný prodej polodrahokamů. Jedná se o obrovskou čedičovou formaci, která pokrývá velkou část provincie Misiones v Argentině, část Uruguaye, část jižní Brazílie a Paraguay. Celá tato formace má bubliny (geody) z křemene (některé s kalcitem), jako je ametyst, achát atd. Pro milovníky minerálů a obdivovatele polodrahokamů je určen tento fakultativní výlet. Prohlédnete si přírodní naleziště polodrahokamů, budete se moci podívat, jak se zde těží, opracovávají, a případně koupit některé z výrobků z místní dílny nebo samotné ametystové či citrínové drúzy a geody.

Výlet lodí do delty řeky Paraná

cca 3 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Projížďka lodí v malebné spleti říčních ramen delty řeky Paraná v oblasti Tigre.

Tango show v Buenos Aires

cca 4 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Večer Vás pozveme k návštěvě Tango Show /s večeří/, bez které by návštěva tohoto města nebyla kompletní.

Prohlídka Buenos Aires

cca 4 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka města zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti.

Celodenní výlet na Estancii /argentinský ranč/

celý den Minimální počet účastníků: 1

Celodenní výlet do argentinské pampy s návštěvou typické estancie - ranče na chov dobytka.

Celodenní výlet do historické Colonie

celý den Minimální počet účastníků: 1

Návštěva historického města Colonia del Sacramento, které je jako celek pod ochranou Unesco. Pěší prohlídka pitoreskního starobylého městečka.

Vstup do Glaciaria v EL Calafate

cca 2 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Návštěva muzea ledu a vědeckého centra, které Vás seznámí se světem ledovců, jejich vznikem, historií a budoucností.

Celodenní plavba k ledovcům jezera Argentino

celý den Minimální počet účastníků: 1

Plavba katamaranem po jezeře Argentino k ledovcům Upsala, Spegazzini a Perito Moreno.

Třídenní pobyt v Amazonském pralese

3 dny Minimální počet účastníků: 2

Po časném příletu do města Iquitos poplujete cca tři hodiny rychlou lodí proti proudu Amazonky do primitivní lodge, který se nachází v tropickém deštném pralese o rozloze 350 hektarů v biosférické rezervaci Manu, která je poblíž vesnice Atalaya. Celá oblast se nachází v přechodové zóně mezi Andským podhůřím a tropickým nížinným deštným pralesem. Nadmořská výška celé oblasti je mezi 500 m až 1050 m nad mořem. Toto výškové rozpětí vysvětluje vysokou rozmanitost divočiny. Naleznete zde peruánský ráj milovníků ptactva a přírody, která je ideální pro nadšené fotografy. Náš lodge má vlastní solárním systém na ohřev teplé vody a je zároveň energeticky soběstačný. Můžete si zde užít přirozeného prostředí bez civilizace a bez světelného smogu. Budete mít možnost pozorovat nepřeberné množství živočichů přímo v pralese. Zúčastníte se procházek a výprav do okolí. Po dvou nocích uprostřed divočiny přeletíte zpět do Limy /místní indiánští průvodci hovoří španělsky, anglicky, francouzsky a německy/.

Třídenní výlet do Cuzca a Machu Picchu

3 dny Minimální počet účastníků: 2

Po příletu do vysokohorského Cuzca máte možnost prohlédnout si nejen toto pozoruhodné město, ale i ruiny pevností v jeho okolí. Užijte si několik dní hlavních turistických atrakcích Cusca, které je archeologickým hlavním městem Ameriky. Cusco Vás všechny ohromí svými krásnými stavbami, typickými ulicemi, svými obyvateli a nádhernými archeologickými centry. Během tohoto 3 denního výletu Vás čeká celodenní návštěva Machu Picchu, kam odjedete druhý den brzy ráno. Přesunete se na vlakové nádraží a odtud se vydáte vlakem směrem k Aguas Calientes do Machupicchu. Jakmile dorazíte, následuje přesun do archeologického centra Machupicchu, kde začíná prohlídka s průvodcem, která trvá přibližně 2 hodiny. Následně budete mít volný čas (volný čas bude záviset na harmonogramu příjezdu a odjezdu vlaku), abyste si mohli fotografovat a prozkoumat Machupicchu sami. Odpoledne odjedeme vlakem zpět do Cusca. Poznejte jedny z nejkrásnějších a nejobdivovanějších památek Peru!!!

Celodenní výlet do Machu Picchu

celý den Minimální počet účastníků: 1

Prohlídka posvátného města Inků /oběd v ceně/.

Výlet do posvátného údolí Urubamba

celý den Minimální počet účastníků: 1

Celodenní výlet do posvátného údolí Inků - údolí řeky Urubamba. Návštěva vesnice Pisac, kde na místním tržišti řemeslníci z okolí odedávna nabízejí své zboží, odpoledne prohlídka pevnosti Ollantaytambo - jedinečné ukázky vojenské arichitektury.

Výlet lodí k Ballestas Islands

cca 4 hodiny Minimální počet účastníků: 1

Lodní výlet k ostrovům osídlených tisíci vodními ptáky., koloniemi lvounů a tučňáků.

Let letadlem na planinou Nazca

cca 35 minut Minimální počet účastníků: 1

Užijte si napínavý a krásný cca 35ti minutový let nad planinou Nazca, který nabízí úžasnou podívanou!! Přepravíme Vás na letiště Maria Reiche, které je vzdáleno asi 10 minut od centra Nazcy. Po odbavení a absolvování bezpečnostního breefingu bude následovat samotný vyhlídkový let. Celý let je skvělá akce!! Let malým letadlem Vám nabídne výhled na většinu obrazů zvířat a hlavní geometrické obrazce a linie planiny Nazca, jejichž většinu ze země nemáte možnost zahlédnout. Pilot manévrováním umožní dobrý výhled na každý obrazec všem cestujícím, proto ale nemůžeme let doporučit klientům kinetickými potížemi. Přesto jej vřele doporučujeme !!

Plavba katamaranem po jezeře Titicaca

celý den Minimální počet účastníků: 1

Plavba na ostrov Alun, podle mnohých badatelů kolébka civilizace Inků /oběd v ceně/.

Pětidenní lodní výlet /4noci/ po souostroví Galapágy

4 noci Minimální počet účastníků: 1

Čtyřdenní plavba po souostroví Galapágy